Tea Bučan

Rubrike: Članovi

TeaBucan_ID
Rođena 2000. godine (Zagreb).

Horoskopski znak: vaga
Taekwondoom se bavi od 2006. godine.
Članica Taekwondo kluba Contra od 2010.

Kadetska viceprvakinja Zagreba u borbama 2012.
Kadetska viceprvakinja Hrvatske u tehnici 2010.
Kadetska prvakinja Zagreba u tehnici 2009.
Nositeljica poom zvanja od 2011.

 

 

 Dosadašnja postignuća:

  • Kadetsko prvenstvo Hrvatske 2014. borbe -41kg – 3. mjesto
  • 11.MAKSIMIR KUP 2013. borbe -41kg – 1.mjesto
  • Prvenstvo Zagreba 2013. borbe -41kg – 3.mjesto
  • Prvenstvo Zagreba 2012. borbe -33kg – 2. mjesto
  • Karlovac Open 2012. borbe -33kg – 2. mjesto
  • 19. Dan-Gun Open 2012. borbe -33kg – 1. mjesto
  • Tehničko prvenstvo Zagreba 2012. forme KB-5 – 3. mjesto
  • M-2 2012. borbe -29kg – 1. mjesto
  • 13. Jastreb Open 2011. borbe -30kg – 1. mjesto
  • 6. Kondor Open 2011. borbe -30kg – 2. mjesto
  • 8. adidas Maksimir kup 2010. borbe -27kg – 1. mjesto
  • 12. Jastreb Open 2010. borbe -27kg – 1. mjesto
  • 12. Adidas Open 2010. borbe -27kg – 1. mjesto
  • Tehničko prvenstvo Hrvatske 2010. forme KB-2 – 2. mjesto
  • Hallelujah Cup 2010. borbe -27kg – 1. mjesto
  • Hallelujah Cup 2010. forme KB-2 – 3. mjesto
  • 5. Kondor Open 2010. borbe -27kg – 2. mjesto
  • Susedgrad-Sokol Pokal 2010. borbe -27kg – 2. mjesto
  • Susedgrad-Sokol Pokal 2010. forme KB-2 – 3. mjesto
  • Jurjevo 2010. borbe -24kg – 1. mjesto
  • 17. Dan-Gun Open 2010. borbe -24kg – 1. mjesto
  • 17. Dan-Gun Open 2010. forme KB-2 – 3. mjesto
  • 4. Feniks Budo sport kup 2010. borbe -24kg – 1. mjesto
  • Plemeniti turnir Zaprešića 2010. borbe -24kg – 1. mjesto
  • Tehničko prvenstvo Zagreba 2010. forme KB-2 – 3. mjesto
  • 9. Don Bosco Open 2010. forme KB-4 – 3. mjesto
  • 7. adidas Maksimir Kup 2009. borbe -27kg – 3. mjesto
  • 11. Jastreb Open 2009. borbe -24kg – 1.mjesto
  • 4. Kondor Open 2009. borbe -24kg – 1.mjesto
  • Adidas Open 2009. borbe -24kg – 1. mjesto
  • Tehnički turnir Veterani-Djeci 2009. forme KB-2 – 2. mjesto
  • Susedgrad-Sokol Pokal 2009. borbe -24kg – 3. mjesto
  • Jurjevo 2009. borbe -24kg – 1. mjesto
  • 16. Dan-Gun Open 2009. borbe -24kg – 1. mjesto
  • 16. Dan-Gun Open 2009. forme KB-2 – 2. mjesto
  • 3. Feniks Budo Sport Kup 2009. borbe – 1. mjesto
  • Tehničko prvenstvo Zagreba 2009. forme KB-2 – 1. mjesto
  • 8. Don Bosco Open 2009. forme – 3. mjesto
  • Plemeniti taekwondo turnir Zaprešić 2009. borbe – 2. mjesto
  • Braniteljski turnir 2008. Podsused borbe – 1. mjesto
  • 6. Maksimir kup 2008. forme KB-2 – 3. mjesto
  • Tehničko prvenstvo Hrvatske 2008. forme – 3. mjesto
  • 3. Kondor open 2008. borbe – 2. mjesto
  • Susedgrad-Sokol pokal 2008. borbe – 3. mjesto
  • 8. kup Gacke, Otočac 2008. borbe – 3. mjesto
  • Prvenstvo Zagrebačkih osnovnih škola 2008 borbe – 1. mjesto
  • Međunarodni turnir Jurjevo 2008. borbe – 3. mjesto
  • 2. Fenix kup 2008. borbe – 3. mjesto
  • Plemeniti teakwondo turnir Zaprešića 2008. borbe – 2. mjesto
  • Fašnički turnir Samobor 2008. borbe – 3. mjesto
  • Đurđevac 2008. borbe – 1. mjesto
  • Božićni kup Maksimir 2007. borbe – 1. mjesto
  • Đurđevac 2007. borbe – 1. mjesto
  • Susedgrad-Sokol pokal 2006. borbe – 1. mjesto